decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Teşekkürler

Daha önce hiç mahkemeye çıkmamış biri olarak, çalıştığım iş yerinin yapmış olduğu haksızlıklar karşısında susmayı tercih etmiştim. Mahkeme davaları ile uğraşmaktan ve sonucunu almak için yıllarca beklemekten korkuyordum.

akillar

Arkadaşlarım Gaziantep Avukat kartları veriyorlardı. Bazılarını da telefon ile aramıştım. Onlar da ifademin kanıtlanmasının zor olduğunu, davanın sonuçlanmasının uzun zaman alabileceğini söylüyorlardı.
İnternet üzerinde uğradığım haksızlık karşısında (fazla mesai ücretlerimin ödenememiş olması ve tazminatımın ödenmemiş olması gibi) neler yapılabilir konuları ile ilgili yazıları okuyordum. Aslında hakkımı aramak istiyordum ama bahsettiğim gibi daha önce hiçbir dava ile yakından uzaktan ilgim olmadığı için beni nelerin beklediğini bilmediğim için hep geri adım atıyordum.
En son internetten araştırmalar yapıp, yazıları okurken www.akillar.av.tr sitesine denk geldim. Biraz inceledim ve çok sayıda avukatın burada birlikte çalıştığını gördüm. Hatta sadece ceza konuları ile ilgili değil Gaziantep Boşanma Avukatı bile aralarında vardı. Bu yönüyle bana güven verdi ve ertesi gün büro ile iletişime geçtim.
Tüm sorunlarımı detaylıca anlattım ve görüştüğümüz Gaziantep Ceza Avukatı beni dikkatlice dinleyip sorular sordu.
Ardından beraber çalışmaya karar verdim. Şuan tüm yasal haklarıma kavuştum. Ve tüm avukat arayan, zor durumda olan insanlara bu siteye güvenmelerini kalpten tavsiye ediyorum.

LEAVE A REPLY

loading
×