decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Sinüzit Rahatsızlığına Tuzlu Ve Karbonatlı Su Kürü

Sinüzit yüzünden bazı kişiler kışın gelmesini istemezler. Çünkü kronik sinüzit olan kişilerde kış aylarında tüm belirtiler ortaya çıkarak kişiyi rahatsız ederek Sağlık ve yaşam kalitesini düşürmektedir. Kış aylarında sürekli ortaya çıkan bir sinüzit için sürekli antibiyotik ilaçlar kullanmak da vücuda farklı zararlar vermektedir.

sizleyiz

Ne kadar ilaç kullanılsa da, yalnız erkeklerin ve bayanların yaptığı bir hata sinüzitin sürekli tazelenmesini ve rahatsızlıkların daha da belirginleşmesini çoğaltmaktadır. Bu hata Güzellik ve bakım için duş aldıktan kısa bir süre sonra soğuk havaya çıkmalarından oluşmaktadır.
Tuz Ve Karbonat
Sinüzit için bitkisel çözümler arasında sayılan tuzlu ve karbonatlı su burun arkasına biriken geniz akıntısını sökerek sinüzitli kişiyi rahatlatmaktadır. Kaynatılmış ve daha sonradan ılık hale gelmiş bir çay bardağı suyun içine bir çay kaşığının yarısı miktarında tuz ve bir çay kaşığının yarısı miktarında karbonat eklenir.
Sinüzitliler İçin Tuzlu Ve Karbonatlı Su Nasıl Kullanılır?
Her bir burun deliğine bir miktar bu karışımdan dökerek diğer burun deliğinizden çıkmasını bekleyiniz. Daha sonra diğer burun deliğiniz için de aynı yöntemi deneyiniz. Moda güzellik ve sağlık sitesi olan www.sizleyiz.com üzerinden bilgi alabilirsiniz.

LEAVE A REPLY

loading
×